П`ятниця, 08.12.2022, 7:01 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт Томашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Візитка навчального закладу.

 

МЕРЕЖА НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

У Томашівській філії Коровинського ЗЗСО навчається 19 учнів.

При школі діє дошкільний навчальний заклад у складі якого 1 група чисельністю 6 вихованців.

Школа І ступеня з українською мовою навчання –15 учнів

Школа ІІ ступеня з українською мовою навчання – 4 учні

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ МОНІТОРИНГ. КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

На початок 2021– 2022 навчального року до роботи стали 8 педагогічних працівників, у тому числі завідувач,  вихователь ДНЗ. Середній вік педагогів, що працюють становить 41 рік. 1 педагог має звання «старший вчитель».

Робота шкільної адміністрації з підбору та оптимізації розстановки педагогічних кадрів забезпечила відсутність у навчальному закладі нефахівців, що особливо важливо із введенням в дію нового Положення про атестацію педагогічних працівників. Протягом останніх років ситуація з педагогічним навантаженням є стабільною, незважаючи на загальне зменшенням навантаження з зв'язку з передбачуваними тенденціями зменшення кількості учнів у загальноосвітніх школах України в цей період. На даний навчальний рік середнє навантаження знаходиться на рівні 16 годин на педагогічного працівника Плинність педагогічних кадрів є відсутня..

Керування філією здійснює Кізенко Вячеслав Сергійович.. Педагогічний стаж15 років.

Історія Томашівської школи

Вперше мешканці села Томашівка отримали змогу здобувати освіту в сільській церковно-приходській школі, що була відкрита при місцевій Покровській церкві, ще у позаминулому столітті. Навчальний заклад розташовувався у хатині біля дерев’яного сільського храму. Навчання дітей в цій школі здійснювали священник храму та дяк. На початку XX століття освітній комплекс в Томашівці складався вже з чотирьох мурованих цеглою приміщень, три з яких збереглись до нашого часу. Зараз у них розташовані місцева сільська аптека, медична амбулаторія та Томашівська сільська рада. У цих приміщеннях навчання продовжувалося і зі встановленням радянської влади, щоправда викладання навчальних предметів здійснювалося вже не представниками духовенства, а вчителями. До середини ХХ століття названі приміщення ще в певній мірі задовольняли потреби навчально-виховного процесу.

Та згодом кількість учнів зростала і все нагальніше поставало питання про необхідність збільшення площі навчальних приміщень. 1967 рік був позначений для села справжнім святом, оскільки було завершено будівництво нового типового двоповерхового приміщення школи, яке тривало майже чотири роки. Будівництво нової школи виконувалось на державне замовлення, але в її будівництві важливу роль відіграло місцеве колективне господарство « Колос» на чолі з Корнієнком В. П.

В 1969 році тридцять дев’ять учнів Томашівської школи святкували свій перший випускний бал. Всього в цьому році навчалось в школі 445 учнів. Першим директором Томашівської школи став справжній майстер своєї справи Полосьмак Михайло Панасович, який пропрацював в цій школі 34 роки і зробив з неї одну з кращих шкіл не тільки району, але й області. За свій вагомий внесок у розвиток школи й освіти в Томашівці, Михайло Панасович заслужено отримав державні нагороди – орден «Знак пошани» і звання Відмінника народної освіти. Надійною опорою і справжнім помічником директора був його заступник – Болотна Галина Кузьмівна, також вмілий і досвідчений педагог. Всього на початку становлення Томашівської школи працювало двадцять чотири вчителі, кожен з яких був вмілим спеціалістом у своїй галузі.

 

Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2022
uCoz