У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації та зростанням захворюваності на СОVID -19 та згідно протоколу №14 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ЗАПРОВАДЖЕНО дистанційну форму навчання для учнів 1-11 класів з 01.11.21 по 07.11.21р.
http://www.tomashivka.net/protokol_28.10.21-14.pdf
http://www.tomashivka.net/IMG_0008.pdf
http://www.tomashivka.net/04.11.21-15.pdf
http://www.tomashivka.net/pro_prodovzhennja_distancijnoji_formi_navchannja.docx
Всеукраїнська школа онлайн (ВШО)
https://www.facebook.com/eschool.net.ua/
ВШО 1 клас
https://www.youtube.com/watch?v=Ea9KITH96_s&list=PLFVSJgZgf7h8fTSmeRAY9UYkV-TJZtJgT
ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
19.11.2021 р.
6 клас
1. Англійська мова.
8 клас
1.Українська література.Розвиток мовлення План порівняльної характеристики образів Поета і Бертольда. Наприклад: Співець Бертольдо 1.Співець – бідний талановитий поет. 1.Бертольдо – непоказний лицар. 2.Ліси, поле, думки – багатство героя. 2. Мрія про графство й замок. 3. Безкорисливий поет, допомагає 3. Невдячний Бертольдо забуває лицарю завоювати серце коханої про допомогу Співця. та перемогти у війні. Користуючись цим матеріалом, скласти самостійно план характеристики.
2.Англійська мова.
3. Мистецтво. Опрацювати параграф 11. Вітчизняні памятки мистецтва Середньовіччя. Дати письмову відповідь на 1-3 запитання на с.104.
4. Зарубіжна література. Середньовіччя як доба, її хронологічні межі та ознаки в історії європейських та східних літератур. прочитати статті на с.130-145. дати письмові відповіді на запитання 1-2 на с.145, 1-2 на с.142.
5. Українська мова. Контрольна робота . Просте речення. Двоскладне речення. Тести Виконати тести
1. Двоскладними реченнями називаються речення: А у яких наявні обидва головні члени — підмет і присудок — із залежними від них словами чи без них; Б у яких головний член означає дію, що стосується певної особи; В з одним головним членом; Г у яких дійова особа мислиться неозначено.
2. Граматично незалежний член двоскладного речення, що означає предмет, про який говориться в реченні, називається: А додатком; Б обставиною; В підметом; Г присудком.
3. Укажіть речення, у якому підмет виражений словосполученням. А Трактором орати — хліба вдосталь мати. (Нар. творч.) Б Сто зозуль кувало щовесни. (І. Нехода) В Машина спускалася в байрак. (О. Гончар) Г Мені осіння ніч короткою здається. (Леся Українка)
4. Укажіть речення зі складним іменним присудком. А Мені і в непроглядній пітьмі днів твоя лунала б мова солов’їно. (Д. Павличко) Б Як романтично він умів оповідати про норов лебедів і звичаї гусей. (М. Рильський) В З лотоків летять діаманти, млиновеє коло шумить. (Леся Українка) Г Поля й толока лежали покриті грубою верствою снігу. (О. Кобилянська)
5. Укажіть речення, у якому прикладка з означуваним словом пишеться через дефіс (розділові знаки пропущено). А Не той тепер Миргород, Хорол річка не та. (П. Тичина) Б За яскраве забарвлення дали омелюхам ще одну назву красавки. (А. Волкова) В Дрозди чикотні з діловитим азартом дзьобали ягоди. (О. Копиленко) Г Князь Кий скликав усіх мужів на раду. (А. Кащенко)
6. Укажіть речення, у якому вжито прямий додаток. А Дуб із дубом стали рядом, гомоніли древнім ладом. (А. Малишко) Б Виходить дівчина із хати води в криниці набирати. (А. Малишко) В Темна хмара озвалася громом гучним, освітилась вогнем блискавиці… (Леся Українка) Г Везе Марко Катерині сукна дорогого, а батькові шитий пояс шовку червоного, а наймичці на очіпок парчі золотої… (Т. Шевченко)
7. Установіть відповідність між реченням і другорядним членом у ньому. 1 обставина 2 означення 3 додаток А Усе тіло зробилося легким, пружним, нестримним. (О. Гончар) Б Тиша і холод обіймають його. (М. Коцюбинський) В Теплохід пішов по Дніпру вниз. (В. Винниченко) Г Розквітає калина і стає гарною, як дівчина у весільному вбранні. (Із журналу)
8. Установіть відповідність між реченням і способом вираження присудка в ньому. 1 простий дієслівний 2 складений дієслівний 3 складений іменний А За рідний край віддать готові вони свою гарячу кров. (В. Сосюра) Б Ти вічно цвіти, Батьківщино. (П. Воронько) В Вечір був чарівний, зоряний, пісенний. (О. Гончар) Г Шум акацій… Посьолок і гони. (В. Сосюра)
9. У кожному з речень визначте граматичну основу. Укажіть присудки прості й складені. А Лине наді мною небо України. (В. Сосюра) Б Небо в сутінь буває сірим… (В. Симоненко) В А життя — це поле несходиме. (Д. Білоус) Г Мелодія була тендітна. (Р. Лубківський) Д Я перестаю боятися вітру. (Є. Гуцало)