Четвер, 07.07.2022, 5:17 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт Томашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дистанційне навчання

 

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації та зростанням захворюваності на СОVID -19 та згідно протоколу №14 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ЗАПРОВАДЖЕНО дистанційну форму навчання для учнів 1-11 класів з 01.11.21 по 07.11.21р.

http://www.tomashivka.net/protokol_28.10.21-14.pdf

http://www.tomashivka.net/IMG_0008.pdf

http://www.tomashivka.net/04.11.21-15.pdf

http://www.tomashivka.net/pro_prodovzhennja_distancijnoji_formi_navchannja.docx

Всеукраїнська школа онлайн (ВШО)

https://www.facebook.com/eschool.net.ua/

ВШО 1 клас 

https://www.youtube.com/watch?v=Ea9KITH96_s&list=PLFVSJgZgf7h8fTSmeRAY9UYkV-TJZtJgT

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

19.11.2021 р.

6 клас

1. Англійська мова. 

8 клас

1.Українська література.Розвиток мовлення План порівняльної характеристики образів Поета і Бертольда. Наприклад: Співець Бертольдо 1.Співець – бідний талановитий поет. 1.Бертольдо – непоказний лицар. 2.Ліси, поле, думки – багатство героя. 2. Мрія про графство й замок. 3. Безкорисливий поет, допомагає 3. Невдячний Бертольдо забуває лицарю завоювати серце коханої про допомогу Співця. та перемогти у війні. Користуючись цим матеріалом, скласти самостійно план характеристики.

2.Англійська мова. 

3. Мистецтво. Опрацювати параграф 11. Вітчизняні памятки мистецтва Середньовіччя. Дати письмову відповідь на 1-3 запитання на с.104. 

4. Зарубіжна література. Середньовіччя як доба, її хронологічні межі та ознаки в історії європейських та східних літератур. прочитати статті на с.130-145. дати письмові відповіді на запитання 1-2 на с.145, 1-2 на с.142.

5. Українська мова.  Контрольна робота . Просте речення. Двоскладне речення. Тести Виконати тести

1.   Двоскладними реченнями називаються речення: А   у яких наявні обидва головні члени — підмет і присудок — із залежними від них словами чи без них; Б   у яких головний член означає дію, що стосується певної особи; В   з одним головним членом; Г   у яких дійова особа мислиться неозначено.

2.   Граматично незалежний член двоскладного речення, що означає предмет, про який говориться в реченні, називається: А   додатком; Б   обставиною; В   підметом; Г   присудком.

3.   Укажіть речення, у якому підмет виражений словосполученням. А   Трактором орати — хліба вдосталь мати. (Нар. творч.) Б   Сто зозуль кувало щовесни. (І. Нехода) В   Машина спускалася в байрак. (О. Гончар) Г   Мені осіння ніч короткою здається. (Леся Українка)

4.   Укажіть речення зі складним іменним присудком. А   Мені і в непроглядній пітьмі днів твоя лунала б мова солов’їно. (Д. Павличко) Б   Як романтично він умів оповідати про норов лебедів і звичаї гусей. (М. Рильський) В   З лотоків летять діаманти, млиновеє коло шумить. (Леся Українка) Г   Поля й толока лежали покриті грубою верствою снігу. (О. Кобилянська)

5.   Укажіть речення, у якому прикладка з означуваним словом пишеться через дефіс (розділові знаки пропущено). А   Не той тепер Миргород, Хорол річка не та. (П. Тичина) Б   За яскраве забарвлення дали омелюхам ще одну назву красавки. (А. Волкова) В   Дрозди чикотні з діловитим азартом дзьобали ягоди. (О. Копиленко) Г   Князь Кий скликав усіх мужів на раду. (А. Кащенко)

6.   Укажіть речення, у якому вжито прямий додаток. А   Дуб із дубом стали рядом, гомоніли древнім ладом. (А. Малишко) Б   Виходить дівчина із хати води в криниці набирати. (А. Малишко) В   Темна хмара озвалася громом гучним, освітилась вогнем блискавиці… (Леся Укра­їнка) Г   Везе Марко Катерині сукна дорогого, а батькові шитий пояс шовку червоного, а наймичці на очіпок парчі золотої… (Т. Шевченко)

7.   Установіть відповідність між реченням і другорядним членом у ньому. 1    обставина 2    означення 3    додаток А   Усе тіло зробилося легким, пружним, нестримним. (О. Гончар) Б   Тиша і холод обіймають його. (М. Коцюбинський) В   Теплохід пішов по Дніпру вниз. (В. Винниченко) Г   Розквітає калина і стає гарною, як дівчина у весільному вбранні. (Із журналу)  

8.   Установіть відповідність між реченням і способом вираження присудка в ньому. 1    простий дієслівний 2    складений дієслівний 3    складений іменний А   За рідний край віддать готові вони свою гарячу кров. (В. Сосюра) Б   Ти вічно цвіти, Батьківщино. (П. Воронько) В   Вечір був чарівний, зоряний, пісенний. (О. Гончар) Г   Шум акацій… Посьолок і гони. (В. Сосюра)  

9.   У кожному з речень визначте граматичну основу. Укажіть присудки прості й складені. А   Лине наді мною небо України. (В. Сосюра) Б   Небо в сутінь буває сірим… (В. Симоненко) В   А життя — це поле несходиме. (Д. Білоус) Г   Мелодія була тендітна. (Р. Лубківський) Д   Я перестаю боятися вітру. (Є. Гуцало)

Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2022
uCoz